Zřizovatel: ředitelství ZŠ Klášter Hradiště nad Jizerou

Adresa: Klášter Hradiště nad Jizerou 96

Vychovatelka:  Bc. Jana Kostková

Kontakt: kostkovasd@zsklaster.cz       telefonní číslo: +420 602 585 336

Odpolední družina: začíná s koncem výuky v jednotlivých ročnících a končí v 15.45 hod.

Měsíční poplatek: je stanoven na 200Kč a žákům, přihlášeným k docházce do ŠD, je hospodářkou školy připočítáván k měsíčnímu vyúčtování za odebrané obědy ve školní jídelně.

Kapacita ŠD: maximálně 30 přihlášených žáků, přičemž přednost mají žáci 1.-3.ročníku.

ŠD pracuje s ohledem na rozvrh a potřeby školy, její činnost se řídí Vnitřním řádem ŠD a ŠVP ŠD (k nahlédnutí v šatně ŠD a u vedení ZŠ).

Přihlášení žáků do ŠD: probíhá na základě vyplněné a zákonným zástupcem podepsané přihlášky, odevzdané buď vychovatelce ŠD, nebo vedení školy.

Na přihlášce musí být uvedeno, v kolik hodin který den žák odchází z družiny a zda odchází sám, či v doprovodu rodičů, sourozence, prarodičů, nebo jiné dospělé osoby. Bez písemného svolení zákonného zástupce nemůže být žák uvolněn ze ŠD dříve, než v hodinu uvedenou na přihlášce.