ŠKOLNÍ JÍDELNA

Školní jídelna se nachází v budově MŠ a její kapacita je 115 strávníků. Ke zvýšení kapacity ŠJ ze 100 na 115 strávníků došlo od 1. 9. 2022. Od školního roku 2023/2024, po přestěhování školní družiny, je školní jídelna samostatnou místností, která na strávníky působí velice světle a vzdušně. Školní jídelna nabízí strávníkům pestrý výběr jídel, nápojů, ovoce a zeleniny. Paní kuchařky upřednostňují domácí stravování „jako od maminky“.
Zaměstnanci kuchyně pravidelně absolvují školení pro zlepšení a zajištění nových poznatků ve stravování, dále se pravidelně zúčastňují školení hygienického minima.

V průběhu let dochází k pravidelné modernizaci vybavení školní kuchyně tak, aby odpovídala současným trendům a potřebám vaření.

Provozní řád ŠJ je vyvěšen ve školní jídelně, v obou odděleních MŠ, ŠD, ZŠ. Provoz školní jídelny a kuchyně se řídí Řádem školní jídelny, Sanitačním řádem a Zásadami HACCP /analýza rizik a tvorba kritických bodů ve stravování/,nutričními doporučeními a dodržováním  hodnot  spotřebního koše potravin pro strávníky MŠ, ZŠ a dospělé strávníky, pracovníky školy, školky.

Přihláška ke stravování:

PŘIHLÁŠKA A INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ